Teatr Trzech Aktorów prezentuje VIII Jesienne Warsztaty z Symfonią System Symfonia ERP – realizacja zamówienia klienta w trzech aktach: oferta, produkcja, sprzedaż


Poprzez przesłanie wypełnionego formularza oświadczam, że zapoznałam / -łem się i akceptuję Politykę Prywatności


Administratorem danych osobowych jest  ZoriusPro sp. z o. o. z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Stefanii Sempołowskiej 19.


Jako osoba fizyczna masz prawo do:

• Dostępu do swoich danych osobowych,

• Aktualizacji swoich danych

• Usunięcia danych (prawo do bycia zapomnianym)

• Ograniczenia zakresu przetwarzania danych

• Poproszenia o przetwarzanie tych danych do innego Administratora

• Zgłoszenia sprzeciwu do przetwarzania swoich danych

• Niegodzenia się na profilowanie Twoich danych


Rejestracja


Kiedy? 5 październik 2022
Gdzie? Katowice, Muzeum Śląskie


Dni
Godzin
Minut
Sekund


VIII Jesienne warsztaty z Symfonią ERP – Katowice


AGENDAPROLOG - Rejestracja i poranna kawa - przywitanie uczestnikówAKT I - Oferta i zamówienie od klientaAKT II - Zamówienie brakujących towarów

i przygotowanie wyrobów gotowychPrzerwa na kawęAKT II - Produkcja, pakownie i spedycja (wydanie z magazynu)EPILOG -DyskusjaKiedy?


5 październik 2022

Gdzie?


Katowice, Muzeum Śląskie

09:30 - 09:45

11:00 - 11:20

10:15 - 11:00

11:20 - 12:30

12:30 - 13:00

09:45 - 10:15

IconIconIconIconIconIcon

Łukasz Banachowicz


W branży IT od 16 lat, z Symfonią związany od 2006 r. Obecnie pracuje w Dziale Zarządzania Produktem, gdzie zajmuje się przekładaniem potrzeb klientów na funkcje, kolejno wprowadzane w Systemie Symfonia. Na swoim koncie ma udział w ponad 150 zakończonych sukcesem projektach wdrożeniowych, m. in. w firmach handlowych (chemia, warzywa / owoce, metale, budowlane, sieci sklepów), usługowych (transport, usługi finansowe, deweloperzy), sieci dealerów samochodowych, czy przedsiębiorstwach produkcyjnych (branża chemiczna, budowlana, artykuły sportowe, elektronika).

PrelegenciTomasz KozłowskiPiotr Struczko

Prezes Zarządu EastSoftZ branżą IT związany od ponad 20 lat. Na co dzień zajmuje się poszukiwaniem i wprowadzaniem w praktyce rozwiązań informatycznych rozbudowujących portfolio i funkcjonalności oprogramowania z linii Symfonia ERP.

Architekt systemów ERP, od 2015 r. właściciel firmy EastSoft – Partnera Symfonii.

Od 1994 roku dostarczamy i wdrażamy oprogramowanie dla firm oraz specjalizujemy się w integracji systemów informatycznych. Zajmujemy się usługami w zakresie implementacji rozwiązań indywidualnych, integracji z programami branżowymi, szkoleniami oraz wsparciem technicznym i merytorycznym. Oferowane produkty wspierają przedsiębiorców i ich podmioty w realizowaniu procesów biznesowych (w obszarach: finansowo-księgowym, kadrowo-płacowym, handlowym, magazynowym oraz zarządzania produkcją). Naszą pasją są nowoczesne technologie, a misją jest cyfryzacja przedsiębiorstw
i wdrażanie rozwiązań, które usprawniają ich funkcjonowanie, pozwalają oszczędzić czas i uwalniają pracowników od zadań, których dziś nie trzeba już wykonywać ręcznie. Dzięki temu ich siły można przekierować w miejsca, gdzie jest większe zapotrzebowanie na osobisty nadzór.

O ZoriusPro