ROZWIJAJ SWÓJ BIZNES Z OPTYMIZMEM

SKORZYSTAJ Z UNIKATOWEGO

PAKIETU WSPACIA DLA FIRM


Umów się na rozmowę teraz
Dowiedz się więcej

LICZBA PAKIETÓW OGRANICZONA

CO MAMY DLA CIEBIE

BON CYFRYZACYJNY

O WARTOŚCI DO 4500 ZŁ

BON INSTALACYJNY

WSPARCIE W

POZYSKANIU FINANSOWANIA

ODROCZONA PŁATNOŚĆ

Finansowany przez Symfonię program wsparcia dla Przedsiębiorstw zakłada pomoc w szybszej cyfryzacji obszarów Finansów i Księgowości, Kadr i Płac wraz z HR oraz wsparcia obszaru sprzedażowego i magazynowego.

W dobie globalnej pandemii małe i średnie przedsiębiorstwa w obawie przed ryzykiem spadku przychodów wstrzymało środki na inwestycję, dlatego uruchomiono projekt dofinansowania przedsiębiorstw o wartości 2 miliony złotych.

Można wykorzystać to wsparcie na preferencyjne warunki zakupu oprogramowania w subskrypcji czyli bon cyfryzacyjny lub skorzystać z bonu instalacyjnego w celu wsparcia przez ekspertów Symfonii w zakresie prac technicznych w instalacji i aktualizacji oprogramowania. W celu utrzymania płynności finansowej można skorzystać z odroczonej płatności nawet o 9 miesięcy.


Widoczne jest zróżnicowane cyfryzacji w dużych miastach oraz poza nimi, gdzie często decyzja o inwestycji w oprogramowanie to trudny wybór. Pakiet wsparcia pozwala mniejszym przedsiębiorstwom szybciej i łatwiej podjąć decyzję o zmianach. Obawa przed zmianami w procesach nie przyśpiesza rozwoju firmy, powinniśmy ożywić gospodarkę i usprawnić elektroniczny obieg dokumentów, wniosków oraz umów. Takie warunki sprzyjają bezpiecznemu unowocześnianiu naszych działalności. Dzięki krajowej sieci partnerskiej z programu można skorzystać w całej Polsce, bowiem wspierany jest przez Sieć Partnerów.


Zorius.pl - Eksperci Symfonia, Platynowy Partner Symfonii, doświadczony integrator systemów zapewnia profesjonalne wdrożenie rozwiązań na terenie całego kraju.


UNIKATOWY PAKIET DLA FIRM

Skontaktuj się z naszym ekspertem

Agnieszka Kozak

Wiceprezes Zarządu Zorius.pl

- Widzimy, że firmy działające poza największymi miastami, które wcześniej dość ostrożnie podejmowały decyzje o inwestycjach w informatyzację, zostały zmuszone do gruntownego przeanalizowania swojej działalności. Ale nadal decyzja o przeznaczeniu środków na wdrożenie oprogramowania, chociażby wspierającego wymianę dokumentów z kontrahentami, to dla wielu przedsiębiorców trudny wybór. Podstawowy dylemat to czy jednak zabezpieczyć się na przyszłość, czy przyspieszyć transformację cyfrową i dzięki temu skorzystać z ożywienia gospodarczego w swoim otoczeniu? Jestem przekonana, że dzięki Pakietowi Wsparcia dla Firm mniejszym przedsiębiorcom łatwiej będzie w bezpiecznych warunkach zdecydować się na stopniowe unowocześnianie swojej działalności mówi Agnieszka Kozak, wiceprezes zarządu i dyrektor finansowy w firmie Zorius.pl, która jest partnerem Symfonii m.in. na Śląsku i w Małopolsce.

CYFRYZACJA W OPINI NASZEGO EKSPERTA

Gdzie Mamy siedziby

Bielsko-Biała

Centrala

Warszawa

Kraków

Sosnowiec

Zobacz na mapie

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

I ROZWIJAJ SWÓJ BIZNES Z OPTYMIZMEM